“Can Kazaz” ile başlayıp, dostlarım ile devam edip, teyzem ile bitireceğim bu geceyi…

Kendisini tanıma hikayem tamamen tesadüftür..  Caner Mete ye teşekkür olsun… akıllı adam cano! Neyse o başka hikaye ama yazarım elbet ama ve ama  “Can Kazaz” dinleyin…  ruhum dinleniyor mesela benim! Nefes alıyorum uyurken bile… en sevdiğim şarkısı mesela “kendi halimde” … zaten her gün en az 5 öğün dinliyorum, sonra birde (aramızda kalsın ama😬) kendi kendime düet yapıyorum o söylerken kendi halimde ile 😬, mutfakta ama! Orada ses daha iyi oluyor😎) mutlu oluyor insan, hayal kurabildiği için… böyle insanlar dinleyin, böyle insanlar olsun hayatınızda! Hayal kurmanıza sebep olan! Teşekkürler Can Kazaz! 

Birde güzel dostlarınız olsun! Sırf siz istediniz diye, hiç bilmediği bir sanatçının konserine gelen…  zaten hep yanınızda olan… konser bahane lan diyebilen… çok seviyorum hepsini! 

bir de kardeşleriniz olsun!  Ellerinizle yetiştirip, başka departmanlara yar olan!

 (oğuzum bu sana😬)  çiko yu aldım hahahha:) furkan zaten gitti uzaklara:(  ve iyi ki varsınız diyorum hep herbiriniz için çünkü çok şükür çok fazlasınız 😍 ana ekip ❤ biz 

şaka bir yana her daim sevdiğiniz güvendiğiniz insanlar olsun! Bunun için bilmem kaç seneye ihtiyacımız yok, bunun için iyi insanlara ihtiyacımız var ve bir şekilde birbirimizi bulduk ve  buluyoruz! Ben çok güzel, çok temiz ve hiç şüphe etmeden sırtımı dayayacağım insanlar buldum 2012 şubat’tan itibaren, şu ana kadar! Ben bu geceyi 2012 den bugüne kadar tanıştığım her bir insana teşekkür ederek paragrafı tamamlamak istiyorum! 

Yaşanan herşey çok kıymetlidir! Ve bir katkısı vardır! Yerden çöpü alıp çöp kutusuna atmanın bile sana faydası var aslında! Kağıt toplayan insanlara yardım edin, çocuklara özellikle… iyi gelir… çocuk olursunuz… rahatınız kaçar! Şanslı olduğunuz için… birazda isyan edersiniz belki..

Kalbi güzel insanları sevin…  sevdiğinizi gösterin.. sarılın mesela! Sarılan insanlar daha mutlu hissedermiş!  Ne olur 10 saniye sarılsan? 

1 dakika sonra ne sen beni görebileceğini garanti edebilirsin ne de ben seni! Bir anda ölebilirim, ölebilirsin ve her şey, “ama daha bunu söyleyecektim, ya da yaşayacaktık” diye sona erer! Üzerinde ismimiz yazan bir mermerin saplandığı kocaman bir toprak yığını üzerine çiçekler ekip ağlarız keşke diye! Ve yaşanacak her şey keşke derken toprağa girer! 

Benim teyzemle dediğim gibi… keşke seni daha mutlu hissettirebilseydim! Keşke diğerleri değilde ben bu aklımla bu yaşımda yanında olsaydım… 

keşke ama keşke !Sen burada olsaydında her şey daha kolay olsaydı… 

Sen ve ben için bu şarkıyı seçtim bu gece! Keşke yanımda olsaydın, yanında olsaydım diyerek bitiriyorum gecemi çok mutlu ama çok özlemekten ölerek…  Aynı toprak altında aynı solucanlardan, tohumlardan can alacağız biliyorum! Bende öldüğümde güzel bir ağaç yeşerecek ikimizin toprağından, toprağımızdan! Yapraklarında yazacak ” sadece sev yeter ” diye… 

Reklamlar

About rabiakaraagac

if you can't win them with facts, dazzle them with dreams... rabiakaraagac tarafından yazılan tüm gönderileri görüntüle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: